Warning: fopen(/home/ivfrnet/public_html/hobbi/news/engine/cache/news_default1collection_0.tmp): failed to open stream: Disk quota exceeded in /home/ivfrnet/public_html/hobbi/news/engine/modules/functions.php on line 449 Warning: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/ivfrnet/public_html/hobbi/news/engine/modules/functions.php on line 450 Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/ivfrnet/public_html/hobbi/news/engine/modules/functions.php on line 451 Warning: fopen(/home/ivfrnet/public_html/hobbi/news/engine/cache/calendar_default032018.tmp): failed to open stream: Disk quota exceeded in /home/ivfrnet/public_html/hobbi/news/engine/modules/functions.php on line 449 Warning: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/ivfrnet/public_html/hobbi/news/engine/modules/functions.php on line 450 Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/ivfrnet/public_html/hobbi/news/engine/modules/functions.php on line 451 .: Хобі.iv-fr.net :. » Колекціонування
  Аукціон     Iсторiя     Мистецтво     Магазини     Чати     Листівки     Фото     Блоги     Ігри     Музика     Відео     Анекдоти   Всі проекти


Головна Новини Хобі-форум Архів Рукоділля Астрономія Хобі мужчин Сільське господарство Форум радіоаматора Рукоделие Партнери Реклама на сайті Контакти

Колекціонування
[189]
Грибництво
[186]
Риболовля
[157]
Полювання
[123]
Кулінарія
[561]
Рукоділля
[83]
Квіти
[199]
Моделізм
[52]
Астрологія
[34]
Фотолюбителю
[18]
Роботи з шкіри
[1]
Домашні тварини
[58]
Інші хобі
[133]
Це читають...

Архів
Березень 2008 (44)
Лютий 2008 (1136)
Грудень 2007 (1)
Листопад 2007 (5)
Вересень 2007 (6)
Травень 2007 (346)
Квітень 2007 (230)
Березень 2007 (24)
Лютий 2007 (2)Украинская Баннерная Сеть
Колекціонування і митний закон Колекціонування
Який порядок митного оформлення предметів колекціонування або антикваріату, що ввозяться (пересилаються) на митну територію України?

Колекціонування і митний закон


Відповідно до внесених Законом України „Про внесення змін до деяких законів України щодо оподаткування виробів мистецтва, предметів колекціонування або антикваріату” змін до ст. 5 Закону України „Про податок на додану вартість” від оподаткування податком на додану вартість звільняються операції з ввезення неплатником податку на додану вартість культурних цінностей, визначених такими в ст. 8 Закону України „Про податок на додану вартість” (товари, включені до кодів 9701−9706 згідно з Українською класифікацією товарів зовнішньоекономічної діяльності ).


20 нових шекелів Колекціонування
20 нових шекелів


Матеріал: Папiр
Номінал: 20 нових шекелів
Рік: 1987


Опис: Л.С. Справа – портрет М. Шаретта, нижче лінія мікротексту з назвами написаних їм семи книг; зліва – церемонія підняття ним ізраїльського прапора в ООН в 1949 р. Номінал цифрами – 20 – в лівому верхньому і правому нижньому кутах; напис БАНК ІЗРАЇЛЮ на івриті. З.С. Будівля середньої школи Герцлії, де викладав М. Шаретт на тлі Тель-Авіва.
100 нових шекелів Колекціонування
100 нових шекелів


Матеріал: Папiр
Номінал: 100 нових шекелів
Рік: 1986

Опис: Л.С. Справа – портрет І. Бен-Цві, справа, мікротекстом дані назви його дев'яти книг. Зліва – групи людей різних етнічних об'єднань Ізраїлю. Номінал цифрами – 100 – в лівому верхньому і правому нижньому кутах; напис БАНК ІЗРАЇЛЮ на івриті. З.С. Зображення села Пекін, дерева, печери і стародавнього кам'яного канделябра. Номінал цифрами і прописом – 100 НОВИХ ШЕКЕЛІВ в лівому нижньому і цифрами – 100 – в правом верхньому кутах, напис БАНК ІЗРАЇЛЮ на арабській і англійській мовах.
50 нових шекелів Колекціонування
50 нових шекелів


Матеріал: Папiр
Номінал: 50 нових шекелів
Рік: 1985

Опис: Л.С. Справа – портрет Ш. Агнона, зліва – стилізовані зображення чотирьох книг. Номінал цифрами – 50 – в лівому верхньому і правому нижньому кутах; напис БАНК ІЗРАЇЛЮ на івриті. З.С. Стилізований горизонт Єрусалиму і єврейського містечка Східної Європи; у мікротексті дани назви 18 книг Ш. Агнона. Номінал цифрами і прописом – 50 НОВИХ ШЕКЕЛІВ в лівому нижньому і цифрами – 50 – в правом верхньому кутах, напис БАНК ІЗРАЇЛЮ на арабській і англійській мовах.
5 000 шекелів Колекціонування
5 000 шекелів


Матеріал: Папiр
Номінал: 5 000 шекелів
Рік: 1984

Опис: Л.С. Портрет Л. Эшкола на тлі панорами Єрусалиму; у верхньому лівому і нижньому правому кутах номінал цифрами і напис БАНК ІЗРАЇЛЮ на івриті. З.С. Зображення труби, що несе воду, символ діяльність Л. Эшкола по водопостачанню на тлі лугу і безплідної землі. Номінал цифрами і прописом – 50 000 ШЕКЕЛІВ в лівому нижньому і цифрами – 50 000 – в правом верхньому кутах, напис БАНК ІЗРАЇЛЮ на арабській і англійській мовах. Переважаючий колір – синій. Розміри: 138 х 76 мм.
10 000 шекелів Колекціонування
10 000 шекелів


Матеріал: Папiр
Номінал: 10 000 шекелів
Рік: 1984

Опис: Л.С. Справа – портрет Г. Мєїр, зліва – стилізоване дерево з гілками, скрученими у вигляді свічника на сім свічок і словами "LET MY PEOPLE GO" в мікротексті. Номінал цифрами – 10 000 – в правому верхньому і лівому нижньому кутах, напис БАНК ІЗРАЇЛЮ на івриті. З.С. Зображення Голди Мєїр серед зборів російських євреїв біля Московської синагоги. Номінал цифрами – 10 000 – в лівому нижньому і правому верхньому кутах, напис БАНК ІЗРАЇЛЮ на арабській і англійській мовах.
100 шекелів Колекціонування
100 шекелів


Матеріал: Папiр
Номінал: 100 шекелів
Рік: 1979

Опис: Л.С. Портрет В. Жаботинського на тлі старого готелю "Шуні" біля Біньяміні; номінал цифрами в лівому і правих верхніх кутах і напис БАНК ІЗРАЇЛЮ на івриті. З.С. Зображення воріт Ірода в старій частині Єрусалиму; напис БАНК ІЗРАЇЛЮ на івриті, арабській і англійській мовах; номінал цифрами по кутах банкноти – в правому нижньому арабськими цифрами.
10 ізраїльських фунтів Колекціонування
10 ізраїльських фунтів


Матеріал: Папiр
Номінал: 10 ізраїльських фунтів
Рік: 1968

Опис: Л.С. Портрет Х. Бяліка в обрамленні рослинного орнаменту. Номінал цифрами – 10 – в лівому верхньому і правому нижньому кутах; напис БАНК ІЗРАЇЛЮ на івриті. З.С. Зображення будинку Х. Бяліка в Тель-Авіві. Напис БАНК ІЗРАЇЛЮ на івриті, арабській і англійській мовах; номінал цифрами – 10 – по трьом кутам банкноти – в правому нижньому арабськими цифрами.
Вернуться назад << [1] 2 3 ... 22 23 24 >> Следующая страница


Опитування

Старовинні листівки
Монети
Банкноти
Нагороди
Поштові марки
Старовинні речі
Нічого не колекціоную


Форум колекціонера

Авторизація
Логін
Пароль
 

  Спорт     Реферати     Бiблiотека     Авто     Комп'ютери     Робота     Знайомства     Мобільний світ     Гороскопи     Радіо     Топ 100     Туризм

Контекстна реклама компьютерные программы прикарпатский порталукраинский проектмонеты Украиныстудія дизайнумужской порталкопірайтингкомпьютеры и комплектующиереклама в Українінерухомістьбанерна рекламатуризм в Карпатахсайт для жіноквеб дизайнкупівля та продаж лінківреклама в Інтернетіреклама для жінокжіночий порталісторія Українисайт для чоловіківукраїнська рекламаНовиниПогодаФорумОголошенняКаталогПошта ФiнансиПошукРозсилкиРайониАкціїТелегiд


Украинская Баннерная Сеть

Украинская Баннерная Сеть

Украинская Баннерная Сеть

           


Warning: Unknown: open(/tmp/sess_ghci2rtpcga6hc07at1154jif4, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0